Morata, ndodh një problem i madh në Chelsea (FOTO) – Lajmi.net
Morata, ndodh një problem i madh në Chelsea (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:34, 11 August 2017
Alvaro Morata ka një problem te skuadra e re, Chelsea.

Alvaro Morata është ankuar se ka filluar të kritikohet nga tifozët e Chelseas ende pa filluar sezoni i ri në Premierligë.

“Unë kam luajtur në dy miqësore, 15 minuta në ndeshje zyrtare ndaj Arsenalit ku humba edhe penalltinë dhe tifozët tashmë më kanë vrarë”, tha Morata gjatë një interviste për Marca.

“Unë e di se çfarë do të më pres në Chelsea. Ndoshta ky presion kaq i madh është edhe për shkak të çmimit të lartë që kanë paguar për mua”, u shpreh ai. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Alvaro Morata, Chelsea

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush