Morata kthehet në Real Madrid? – Lajmi.net
Morata kthehet në Real Madrid?
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:42, 10 February 2018
Alvaro Morata ka vetëm kujtime të bukura nga karriera e tij në kryeqytetin spanjoll.

Alvaro Morata nuk e ka përjashtuar mundësinë e rikthimit në Real Madrid.

Sulmuesi i Chelseas ka vetëm kujtime të bukura nga karriera e tij në kryeqytetin spanjoll.

“E respektoj Chelsean që ka bërë përpjekje të mëdha për transferimin tim dhe jam i lumtur këtu”, deklaroi Morata për “Movistar+”, përcjell “lajmi.net”.

“Por, Madridi do të jetë gjithmonë Madrid për mua”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush