Montella ka një lajm të keq për të gjithë ata që tallen me Bonuccin (FOTO) – Lajmi.net
Montella ka një lajm të keq për të gjithë ata që tallen me Bonuccin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 19:15, 10 September 2017
Vincenzo Montella ka besim të plotë te kapiteni i Milanit, Leonardo Bonucci.

Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella ka thënë se të gjithë ata që e kritikojnë Leonardo Bonuccin pas humbjes nga Lazio me rezultat 4:1, do ta pësojnë në ndeshjet e ardhshme.

Bonucci nuk arriti ta ndal sulmuesin e Lazios, Ciro Immobile i cili realizoi het-trik në fitoren e madhe në Olimpico.

Por, Montella beson tek Bonucci.

“Kritikat vetëm sa do ta motivojnë Bonuccin në ndeshjet e ardhshme”, deklaroi Montella. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO