Momenti tronditës kur pit bulli sulmon një fëmijë (Video-PAMJE TE RENDA) – Lajmi.net
Momenti tronditës kur pit bulli sulmon një fëmijë (Video-PAMJE TE RENDA)
Autori: Lajmi.net ArgëtimBotaFun 18:14, 21 April 2017
Ky është një moment mjaft tronditës kur një fëmijë sulmohet nga një pit bull

Kjo video është marrë në New York.

Për fat të mirë të fëmijës, gjatë sulmit ka mbërritur pronari i qenit, dhe e ka marrë atë, por fëmija ka marrë plagë të rënda, siç mund t’a shihni edhe në foto. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: fëmija, pit bull

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master