Momenti tragjik, i ngec dora tek dera e trenit, ndërsa ai fillon të ecë (Video) – Lajmi.net
Momenti tragjik, i ngec dora tek dera e trenit, ndërsa ai fillon të ecë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:20, 16 May 2017
Videoja tregon momentin kur një person i ka ngecur dora tek dera e trenit, i cili niset duke e tërhequr atë pas.

Edhe pas të bërtiturave të shumta të qytetarëve të tjerë që ndodheshin në stacion dhe po shikonin ngjarjen, treni nuk ndaloi.

Por fatmirësisht, personit të cilit i kishte ngecur dora tek dera e trenit e tërheq dorën me forcë.

Video është filmuar në një stacion në Changzhou, provincën e Kinës lindore. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dorë, Kinë, Treni

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool