Momenti shokues kur “bodybuilder”-i thyen qafën (KUJDES! Pamje të rënda) – Lajmi.net
Momenti shokues kur “bodybuilder”-i thyen qafën (KUJDES! Pamje të rënda)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:09, 11 August 2017
Një “bodybuilder” nga Afrika e Jugut ka ndërruar jetë pasi tentoi të bënte një salto prezantimi përpara publikut.

Sifiso Lungelo Thabete ra me kokë në tokë dhe theu qafën përpara spektatorëve.

“Komuniteti i “bodybuilding”-ut u shokua nga lajmi tragjik i vdekjes së Sifiso Lungelo Thabete, nga Umlazi”, shkruajti revista “Muscle Evolution”. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bodybuilder, Qafa, thyen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2