Momenti prekës kur foshnja sheh babin e saj për herë të parë (Video) – Lajmi.net
Momenti prekës kur foshnja sheh babin e saj për herë të parë (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:06, 11 March 2017
Ky është momenti i ëmbël kur një foshnje pa babin e saj për herë të parë me ndihmën e syzeve të reja.

Foshnja nëntë muajsh mori syzet e reja pasi babai i saj ishte shkuar në Antarktidë me Forcën Ajrore për dy muaj.

Nëna e foshnjës e incizoi ribashkimin emocional në shtëpinë e tyre në Nju Jork dhe videoja u bë hit në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni më poshtë:

Fjalët kyçe: babai. foshnja, Syze

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball