Momenti kur shqiptari shpallet kampion i Evropës midis Beogradit (VIDEO) – Lajmi.net
Momenti kur shqiptari shpallet kampion i Evropës midis Beogradit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 21:49, 4 March 2017
Izmir Smajlaj është shpallur kampion i Evropës në kërcim së gjati, në garat e mbajtura në Beograd.

Atleti shqiptar kërcej 8.08 metra, që është dhe rekord kombëtar, për t’u bërë kampion i Evropës në Beograd, për të ngritur lartë flamurin shqiptar./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6    

 

Fjalët kyçe: Izmir Smajlaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball