Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve (Video) – Lajmi.net
Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 19:12, 13 September 2017
Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë.

Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit.

Lidhur me rastin janë arrestuar disa persona.

Tutje Policia e Kosovës ka publikuar në faqen zyrtare të saj dhe pamjet e momentit kur droga është gjetur në brendësi të disa dyerve, transmeton Klan Kosova.

Për më shumë ja pamjet e publikuara më poshtë:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO