Momenti kur Diellza pozonte me motrat Vjollca, nuk do ta besoni se si dukeshin ato – Lajmi.net
Momenti kur Diellza pozonte me motrat Vjollca, nuk do ta besoni se si dukeshin ato
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:20, 6 December 2017
Ishte viti 2011 kur ato pozuan bashkë.

Diellza Kolgeci kishte pozuar me motrat Vjollca, Luanën dhe Marina, të cilat në këtë vit dukeshin krejt ndryshe, shkruan lajmi.net

Faktikisht ndryshim më të madh ka pësuar Luana për shkak të operacioneve plastike, në hund, buzë dhe mollëza.

Bashkë me to, pozoi edhe Albana Osmani./Lajmi.net/

225729_10150587161580615_2969219_n screenshot_2

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO