Momenti kur Dardan Morina nokauton kundërshtarin (VIDEO) – Lajmi.net
Momenti kur Dardan Morina nokauton kundërshtarin (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 0:22, 12 March 2017
Dardan Morinës i kanë mjaftuar dy raunde për të mbrojtur titullin e botës në Tajboks ndaj polakut David Nowak. Luftëtari i madh nga Kosova, në raundin e dytë nokautoi kundërshtarin. Meçin e Morinës mund ta ndiqeni në videon e mëposhtme, pas minutës së 25-të.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball