Momentet më të pabesueshme që u kapën në kamera – Lajmi.net
Momentet më të pabesueshme që u kapën në kamera
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:27, 14 April 2018
Shpesh kemi parë momente nga më të pabesueshmet në kamera, por këto janë vërtetë mjaft qesharake dhe interesnte.

Duke filluar nga fëmijët e habitur te gjoksi i një gruaje, me skulptura të ndryshme, me pamje të sikletshme nga banjo, me photoshop të dështuar, këtu i keni disa nga momentet më të pabesueshme që janë kapur nga kamerat e ndryshme./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foto, Kamera

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool