Momentet më mbreslënëse të webit gjatë këtij viti (Video) – Lajmi.net
Momentet më mbreslënëse të webit gjatë këtij viti (Video)
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 17:47, 20 December 2016
Teknologjia online na ka impresionuar me zbulimet më të fundit.

Nga idetë e thjeshta e deri tek ato që kanë ndryshuar plotësisht jetën e njeriut, thuajse ky ka qenë viti i zbulimeve online, transmeton lajmi.net.

Syzet me kamerë, të cilat xhirojnë 30 sekonda për t’u lansuar më pas 10 nga ta në snapchat, është vetëm njëra ndër zbulimet që janë bërë.

Shikojeni në detaje secilën nga këto zbulime, sigurisht që do të impresionoheni edhe ju./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO