Momentet e pabesueshme që solli sporti gjatë vitit 2017 – Lajmi.net
Momentet e pabesueshme që solli sporti gjatë vitit 2017
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:45, 24 December 2017
Më poshtë keni një video të disa prej klipeve më të bukura të vitit 2017.

Viti 2017 ka qenë i mrekullueshëm për botën e sportit.

Shumë fitues, shumë humbës, incidente interesante dhe ngjarje që do të mbahen mend gjatë.

Më poshtë keni një video të disa prej klipeve më të bukura të vitit 2017.

Fjalët kyçe: The Guardian

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown