Momente të çmendura nga mafia ruse – Lajmi.net
Momente të çmendura nga mafia ruse
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 22:26, 10 October 2018
Mbase është ndër mafitë më të rrezikshme në botë, për të mos thënë e para.

Në videon që e keni më poshtë ju do të shihni disa nga momentet më interesante nga mafia ruse, transmeton lajmi.net.

Duke filluar nga rrahja, droga, armët, arrestime spektakulare nga njesiti special  i Rusisë, ju do të habiteni se si vepron ky rrjet kriminal në të gjithë botën.

Për më shumë ndiqeni videon dhe shikoni se çfarë bënë mafia ruse. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO