Moment tmerrues, grabitësit e armatosur e gjakosin klientin në një dyqan dhe më pas ajo çfarë marrin është qesharake për një hyrje të tillë (Foto/Video) – Lajmi.net
Moment tmerrues, grabitësit e armatosur e gjakosin klientin në një dyqan dhe më pas ajo çfarë marrin është qesharake për një hyrje të tillë (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:23, 18 May 2017
Në Zelandën e Re kamerat e sigurisë kanë kapur një moment tmerrues në një lokal

Disa persona të armatosur u futën në një market dhe filluan të kërcënonin aty çdokush që u dilte përpara, trasnmeton lajmi.net.

Më pas ata kapën një person dhe e goditën atë duke e gjakosur dhe duke e kërcënuar me thikë në fyt, kurse të tjerët kanë marrë vetëm cigare në këtë lokal.

Më pas thuhet se edhe pronari i lokalit është rrahur nga hajdutët, por është raportuar se tashmë është në gjendje të mirë.

Policia ka një fokus të mirë për grabitësit, sepse ata janë filmuar gjatë gjithë kohës nga kamerat. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Grabitje, Zelanda e Re

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball