Moment shokues, kjo video tregon se si qeni rrahet nga ky pronar (Foto/Video+18) – Lajmi.net
Moment shokues, kjo video tregon se si qeni rrahet nga ky pronar (Foto/Video+18)
Autori: Lajmi.net ArgëtimBotaFun 18:57, 19 April 2017
Një djalosh shihet kur e godet me grushte dhe shqelma qenin e tij

Djaloshi i cili shieht në fillim të filmimit duke e mbajtur qenin e tij dhe e largon në një qoshe tjetër dhe e urdhëon të qëndrojë aty, dhe ndërkohë e godet me grushte dhe me shqelma, shkruan Daily Mail, trasnmeton lajmi.net.

Ai shihet disa herë duke u larguar nga qeni dhe kur ai kthehet ai prap vazhdon t’a godasë atë dhe t’a keqtrajtojë.

Policia kanë nisur hetimet për këtë rast dhe pronarit mund t’i merret qeni dhe të dënohet. /Lajmi.net/

Kujdes! PAMJE TË RËNDA!

Fjalët kyçe: Dhuna ndaj qenit, pronari, video

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy