Modric rikthehet në stërvitje, dështon takimi i shumëpritur me Perezin – Lajmi.net
Modric rikthehet në stërvitje, dështon takimi i shumëpritur me Perezin
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSerie ASport 15:26, 8 August 2018
Luka Modric është rikthyer në stërvitje te Real Madrid.

Finalisti i Kupës së Botës, ka përfunduar pushimet për t’u rikthyer te ‘Los Blancos’, ku i duhet të sqarojë edhe të ardhmen e tij.

Mesfushori 31 vjeçar ka një javë që ka marrë vëmendjen e medieve botërore, për një kalim te mundshëm te Interi.

Edhe pse është raportuar për një takim mes Modric dhe Perez, në Itali raportojnë se ky takim nuk ka ndodhur, shkaku i mungesës së presidentit që ndodhet në SHBA.

Ky takim pritet të ndodhë nesër, edhe pse sipas ‘Gazzeta dello Sport’, Modric ka ndarë mendjen, dëshiron vetëm Interin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO