Modric, ëndrra e Bayernit dhe Ancelottit – Lajmi.net
Modric, ëndrra e Bayernit dhe Ancelottit
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliMerkatoSport 21:13, 21 April 2017
Bayern Munich dhe Carlo Ancelotti kanë një ëndërr për afatin kalimtar të verës, dhe ai është Luka Modric.

Mediet në Spanjë raportojnë se Bayern Munich është i interesuar të nënshkruaj me mesfushorin kroat, i cili në të kaluarën ka punuar me Ancelottin, te Reali i Madridit.

Modric ishte njëri nga lojtarët kyç në suksesin e Realit nën drejtimin e trajnerit italian.

Ancelotti e sheh Modricin si zëvendësues ideal të Xabi Alonsos, që ka vendosur të pensionohet nga futbolli në fund të këtij edicioni./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Luka Modric

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball