Moderatorja amerikane shkon në klub e zhveshur (Foto/Video) – Lajmi.net
Moderatorja amerikane shkon në klub e zhveshur (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunLifestyle 16:54, 21 April 2017
Moderatorja amerikane e cila vazhdimisht provokon me veshjen e saj, ka bërë që edhe këtë here mediat tjera të flasin për të

Jenny Scordamaglia kësaj radhe ka shkuar në një lokal natë dhe pothuajse ka shkuar e tëra lakuriq, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

28-vjeçarja gjatë kësaj nate ka vallëzuar me djemtë që ishin prezent dhe sigurisht atyre u ka pqlqyer shumë kjo, sidomos kur e shikonin atë lakuriq.

Video është parë nga shumë persona dhe sigurisht komentet më të shumtë në numër ishin që e pëlqenin shumë stilin e kësaj moderatoreje. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Jenny Scordamaglia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels