Modelja vdes derisa doli e zhveshur nga xhami i veturës – Lajmi.net
Modelja vdes derisa doli e zhveshur nga xhami i veturës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:31, 13 October 2017
Një modele e njohur ka humbur jetën tragjikisht në një aksident trafiku derisa ishte në një dritare të veturës.

Natalia Borodin, e veshur vetëm me brekë të bardha, u filmua duke luajtur pothuajse tërësisht e zhveshur pa sytjena, ndërsa shoqja e saj filmoi veprimin në një telefon celular.

Derisa Natalia po argëtohej jashtë dritares së veturës pothuajse lakuriq ajo duket se është goditur në një shtyllë.

Mirror Online ka vendosur të modifikojë sekondat e fundit këtij aksidenti. Natalia, 35-vjeçare ishte në pushime në Republikën Domenikane me shoqen e saj 32-vjeçare Ivanna Boiraçuk nga Ukraina.

Një raport tha se ajo u dërgua në spital dhe vdiq më vonë nga “lëndimet serioze”.

Gazeta ruse Moskovsky Komsomolets raportoi: “Gruaja po argëtohej duke demonstruar gjinjtë e saj të zhveshur ndërsa shoqëruesi i saj e çoi makinën.”

Aksidenti i tmerrshëm ndodhi në një autostradë pranë Punta Cana në republikën Domenikane.

Natalia Borodin, e veshur vetëm me brekë të bardha, u filmua duke luajtur pothuajse tërësisht e zhveshur pa sytjena, ndërsa shoqja e saj filmoi veprimin në një telefon celular.

Derisa Natalia po argëtohej jashtë dritares së veturës pothuajse lakuriq ajo duket se është goditur në një shtyllë.

Mirror Online ka vendosur të modifikojë sekondat e fundit këtij aksidenti.
Natalia, 35-vjeçare ishte në pushime në Republikën Domenikane me shoqen e saj 32-vjeçare Ivanna Boiraçuk nga Ukraina.

Një raport tha se ajo u dërgua në spital dhe vdiq më vonë nga “lëndimet serioze”.

Gazeta ruse Moskovsky Komsomolets raportoi: “Gruaja po argëtohej duke demonstruar gjinjtë e saj të zhveshur ndërsa shoqëruesi i saj e çoi makinën.”

Aksidenti i tmerrshëm ndodhi në një autostradë pranë Punta Cana në republikën Domenikane.

Fjalët kyçe: modelja ruse

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master