Modelja sulmohet egërsisht nga një bandë e femrave (Video) – Lajmi.net
Modelja sulmohet egërsisht nga një bandë e femrave (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentGossip 15:21, 24 March 2016
Në video shihet përvoja e hidhur e modeles Angie Silva e cilat rrahet me grushta për disa minuta.

Një grup i femrave të një klubi të natës në Santiago de Guayaquil në Ekuador, shihen duke e rrahur egërsisht modelen Silva, ndërkaq kalimtarët nuk bëjnë asgjë për ta ndaluar, transmeton lajmi.net

Është zbuluar se ajo deri vonë ishte në një kirurgji, nga sulmet që kishte marrë vitin e kaluar nga një rrahje tjetër. Por siç duket rrahjet ndaj saj po vazhdojnë.

Motra e saj Gabriela ka thënë: “Ajo ka pasur një karrierë të suksesshme si një modele, por tani kirurgët janë thjesht duke u përpjekur për të ruajtur fytyrën e saj.”

Angie shihet në video duke u zvarritur nëpër rrugë dhe duke u goditur nga femrat tjera.

Përfundimisht femrat tjera largohen duke e lënë atë në rrugë të përgjakur dhe pa mbrojtjen e askujt.

Modelja më vonë publikoi një foto që tregon lëndimet që kishte pësuar, dhe ka thënë se ajo vazhdon të marrë kërcënime me vdekje. /lajmi.net

Angie Silva

Angie Silva

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO