Modelja seksi 31 vjeçare, ia fut gjuhën djalit të saj 3 vjeçar – Lajmi.net
Modelja seksi 31 vjeçare, ia fut gjuhën djalit të saj 3 vjeçar
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 21:34, 9 October 2018
Belen Rodriguez, modelja nga Argjentina, është kritikuar nga ndjekësit në Instagram për një veprim të sajin.

Ish-modelja e PlayBoy, në Instagram ka shpërndarë një video në të cilën shihet duke i’a futur gjuhen djalit të saj 3 vjeçar.

Ndjekësit e kanë cilësuar këtë veprim si të ekzagjëruar.

Shikoni videon.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO