Modelja ndez debat me bikinit e saj të çuditshëm, në modë apo shpifës (Foto +18) – Lajmi.net
Modelja ndez debat me bikinit e saj të çuditshëm, në modë apo shpifës (Foto +18)
Autori: Lajmi.net ArgëtimLifestyleLoveSex 14:00, 18 May 2017
Imogen Anthony ka tronditur të gjithë me pamjen e saj provokues

Bukuroshja australiane është e njohur për simpatinë që ka për lakuriqësinë që kërkon të shfaqet në publik, por duket se këtë herë ajo nuk është pëlqyer sikurse herët e tjera, trasnmeton lajmi.net.

Këtë herë 25-vjeçarja ka tronditur të gjithëe kur ajo ka mbuluar gjoksin me bikinit në formë penisi.

Ajo ka shumë ndjekës në Instagram dhe ky veprim i saj nuk është pëlqyer aq shumë sa ka pritur modelja. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Imogen Anthony

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush