Modelja kroate me talljen e vitit për eliminimin e Italisë – Lajmi.net
Modelja kroate me talljen e vitit për eliminimin e Italisë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:15, 14 November 2017
"Mos e humbisni shpresën, jeni të gjithë të ftuar në shtëpinë time për të ndjekur Kroacinë në Kupën e Botës".

Humbja e Italisë në ndeshjen e mbrëmshme kundër Suedisë, ka shkaktuar trishtim tek tifozët e shumtë, mirëpo ka pasur edhe nga ata që e kanë shfrytëzuar këtë situatë për të provokuar e për të bërë ironi.

Modelja kroate Nina Moriç ka publikuar një postim në rrjetet sociale ku shkruan:

Mos e humbisni shpresën, jeni të gjithë të ftuar në shtëpinë time për të ndjekur Kroacinë në Kupën e Botës.

Italia u skualifikua mbrëmë nga Suedia në raundin e “play-off” për një biletë në Rusi, mbas 59 vitesh.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO