Modelja franceze i tregon të gjitha në rrugë (Foto+18) – Lajmi.net
Modelja franceze i tregon të gjitha në rrugë (Foto+18)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:56, 18 April 2017
Modelja franceze Angelique Morgan e njohur si Frenchy, ka treguar të gjitha asetet e saj në publik

Aktorja, modelja dhe ylli i famshëm i Big Brother ka dalë në qytet dhe ka zbuluar të gjitha, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Frenchy, 41-vjeçare ka vendosur që përsëri të jetë në qendër të vëmendjes nëpër meidat botërore, dhe sigurisht këtë e kë bërë tashmë.

Ajo vazhdimisht del toples vetëm për të kthyer vëmendjen e kamerave nga ajo. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Frenchy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy