Modelja e Victoria’s Secret “ndez” Kanën në bikini të kuqe – Lajmi.net
Modelja e Victoria’s Secret “ndez” Kanën në bikini të kuqe
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:29, 17 May 2018
Cilësohet të jetë njëra ndër modelet më të nxehta.

Dhe tani, Elsa Hosk ka qenë pjesëmarrëse në Kanë, e cila doli me një palë bikini të kuqe në pishinë, shkruan lajmi.net

Modelja e “Victoria’s Secret” ka mahnitur të gjitha me format trupore bombastike, ku dukej tejet provokuese.

Një fotografi e zjarrtë si kjo, ka filluar të pëlqehet dhe komentohet menjëherë nga mbi 4 milionë ndjekësit që ka.

Vlen të ceket se, modelja Hosk është pjesë e “Victoria’s Secret” që nga viti 2011. /Lajmi.net/

When the ☀️ was out

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO