Modelja e njohur tregon format bombastike (FOTO +18) – Lajmi.net
Modelja e njohur tregon format bombastike (FOTO +18)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 18:36, 11 September 2017
Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj.

Këtë gjë Demi Rose e ka bërë teksa ka postuar një fotografi në Instagram.

E veshur me një bluzë të zezë që i ekspozonte gjoksin dhe belin.

Kështu modelja 22-vjecare dukej mjaft seksi

 

Fjalët kyçe: Modelja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2