Modelja del lakuriq nëpër qytet për një eksperiment të çuditshëm (Foto/Video) – Lajmi.net
Modelja del lakuriq nëpër qytet për një eksperiment të çuditshëm (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 10:15, 4 July 2017
Një modele ka pranuar të shetitet lakuriq nëpër qytet për një eksperimeent të çuditshëm.

Klipi filloi kur një zeshkane e bukur ecën rrugëve të qytetit të Pragës, kryeqytetit të Çekisë, lakuriq, për të parë se si po reagojnë kalimtarët pasi t’a shihnin atë, trasnmeton lajmi.net.

Megjithatë askujt duket se nuk i intereson.

Duke ecur nëpër rrugët me kalldrëm, turistët vetëm e shikojnë dhe asgjë më shumë.

Më vonë ajo shihet duke dalë në një shesh më të madh, por duke ecur anedj kalimtarët e tjerë shumë pak e shohin, pra ajo nuk është në qendër të vëmendjes. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Çeki, eksperiment, Lakuriq, Modelja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals