Modelet spektakolare të veturave në panairin amerikan (Foto) – Lajmi.net
Modelet spektakolare të veturave në panairin amerikan (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 16:43, 17 January 2018
Në Detroit po zhvillohet panairi më i madh i ekspozimit të veturave në SHBA, i quajtur ‘Detroit Auto Show’.

Të gjithë prodhuesit e veturave marrin pjesë në këtë panair me modelet më të fundit të vitit 2018, ndërsa panairi vizitohet nga një numër mjaft i madh njerëzish.

Arnold Schwarzenegger ishte përzgjedhur për të prezantuar modelin e ri G Class të Mercedes Benz, ndërsa edhe Ford riktheu sërish modelin shumë të preferuar, Mustang, transmeton tch.

‘Detroit Auto Show’ startoi më 13 janar dhe do të vijojë të jetë i hapur për publikun deri më 28 Janar.

The 2019 Dodge Ram 1500 Rebel pickup truck is displayed. REUTERS/Brendan McDermid

The 2019 Ford Edge ST is unveiled. REUTERS/Brendan Mcdermid

Show attendees look over the candidates for North American Truck of the Year. REUTERS/Jonathan Ernst

The 2019 Ford Ranger is unveiled. REUTERS/Rebecca Cook

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO