Modelet më seksi të flokëve sipas meshkujve – Lajmi.net
Modelet më seksi të flokëve sipas meshkujve
Autori: Lajmi.net Lifestyle 17:21, 20 April 2017
Të gjitha femrat duan të duken bukur, në radh të parë për veten dhe më pas për meshkujt

Por këta të fundit nuk pëlqejnë çdo model flokësh që ju keni, ndaj për t’ju ardhur në ndihmë ju sjellim më poshtë modelet e flokëve që duken seksi në sytë e meshkujve.

Ja cilat modele, të cilat meshkujt i pëlqejnë tej mase dhe i vlerësojnë si seksi:

Gërshetë e hedhur anash
Bisht i kapur lart
flokë me onde të hedhura në anë
Flokë me shkallzëime dhe me onde në gjatësi mesatare
Onde të çrregullta. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball