Mjeku ia kthen shpinën dhe këmbën në vend përmes kërcitjes – Lajmi.net
Mjeku ia kthen shpinën dhe këmbën në vend përmes kërcitjes
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 19:03, 10 October 2017
ilustrim
ilustrim
Jeta e këtij djaloshi është transformuar plotësisht...

Mun është adoleshenti i cili ka pasur dhimbje të tmerrshme në shpinë, si dhe njërën këmbë nuk e ka ndjerë fare për tre muaj të tërë, transmeton lajmi.net

Kjo për arsye të tërheqjes së një druri të madh, ku si pasojë ka qëndruar me dhimbje konstante për këta muaj, nuk ka qenë në gjendje të ngritet nga shtrati, vetëm duke marrë injeksione vazhdimisht që t’ia lehtësojnë dhimbjet.

Siç thekson LADBible, ai shkon në Australi, tek ky doktor i cili është edhe shpresa e tij e fundit për ndryshim.

Rezultatet janë thjesht mahnitëse. Ai e transformon për pak ditë në njeriun e mëhershëm pacientin e tij.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Australi, Kërcitje, Mjeku, Transformim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals