Mirsa Kerqeli publikon ‘coverin’ në duet me Butrint Rashitin – Lajmi.net
Mirsa Kerqeli publikon ‘coverin’ në duet me Butrint Rashitin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:50, 24 July 2018
Këngëtarja Mirsa Kerqeli është rikthyer me një 'cover'.

Kjo ishte një surprizë e këndshme për fansat e saj pasi Mirsa ka një kohë tejet të gjatë që nuk ka sjell diçka të re sa i përket muzikës, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur t’i këndoj disa nga këngët e njohura shqipe bashkë me këngëtarin Butrint Rashiti.

Ky rikthim i saj u mirëprit nga publiku ndërsa nga Mirsa priten edhe projekte të reja muzikore./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO