“Mirror” befason me emrin e trajnerit të ri në Arsenal – Lajmi.net
“Mirror” befason me emrin e trajnerit të ri në Arsenal
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:12, 20 April 2018
Mediat angleze kanë filluar të spekulojnë në lidhje me pasardhësin e Arsene Wengerit.

Arsene Wenger ka konfirmuar largimin nga posti i menaxherit në Arsenal, pas përfundimit të këtij sezoni.

Andaj, mediat angleze kanë filluar të spekulojnë në lidhje me pasardhësin e tij.

“Mirror” raporton se trajneri ideal për “Gunners” do të ishte selektori i Gjermanisë, Joachim Low.

Ai pritet të ndahet me Gjermaninë pas Kampionatit botëror 2018 në Rusi, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, Arsenal mund t’i kthehet gjermanit për ta zëvendësuar legjendën Wenger. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO