Miriam Cani topless? Fotografia e fundit ngjall shumë reagime – Lajmi.net
Miriam Cani topless? Fotografia e fundit ngjall shumë reagime
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:14, 14 November 2017
Fotografia e fundit që Miriam Cani e ka hedhur në Instastory ka shokuar fansat e këngëtares.

Kjo për faktin se në përshtypje të parë duket sikur ka pozuar e zhveshur ani pse nuk dihet se çka ka brenda kësaj fotografie, shkruan lajmi.net

Pas publikimit të saj menjëherë kanë dalë reagime se ajo ka pozuar topless dhe kjo i ka habitur të gjithë pasi atë nuk jemi mësuar asnjëherë ta shohim të tillë.

Çka fshihet pas kësaj mbetet të shohim pas publikimit të fotografive të tjera nga po ajo ngjarje që ajo ka shkuar./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Miriam Cani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master