Miriam Cani siç nuk e keni parë, pozon e zhveshur – Lajmi.net
Miriam Cani siç nuk e keni parë, pozon e zhveshur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:10, 14 November 2017
Që nga lindja e vajzës, këngëtarja Miriam Cani është përkushtuar tërësisht në rritjen e saj.

Tani, këngëtarja ka paralajmëruar rikthimin në muzikë dhe atë shumë të fuqishëm, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së djeshme, Miriami ka njoftuar se shumë shpejt do të publikohet projekti i saj i ri dhe atë në bashkëpunim me bashkëshortin e saj, këngëtarin Alban Skënderaj.

Përveç kësaj, ajo ka paralajmëruar edhe publikimin e një kënge solo me titull “Meteor” që do të dalë më 20 nëntor e shoqëruar me videoklip.

Mëngjesin e sotëm, Miriami ka postuar një foto në të cilën u shfaq më ndryshe prej herave të tjera, këngëtarja u shfaq e zhveshur kurse mbishkrimi që i la fotografisë ishte “Më shumë se gati”. /Lajmi.net/

 

 

 

 

 

Fjalët kyçe: Miriam Cani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2