Mirëmëngjesi tifozë të Realit, Bale do t’ua bëjë ditën bajat me këtë foto (FOTO) – Lajmi.net
Mirëmëngjesi tifozë të Realit, Bale do t’ua bëjë ditën bajat me këtë foto (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 8:10, 20 March 2017
Gareth Bale ka shqetësuar tifozët e Real Madridit në maksimum, pasi që në foton me skuadrën pas ndeshjes ndaj Athletic Bilbaos, është parë me akuj në këmbë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Gareth Bale

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown