Mirëmëngjesi futbolldashës, Superliga vjen sot me tri super-ndeshje – Lajmi.net
Mirëmëngjesi futbolldashës, Superliga vjen sot me tri super-ndeshje
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 8:10, 12 March 2017
Pas tri ndeshjeve që dje e hapën xhiron e 21-të të Vala Superligës, sot zhvillohen edhe tri takime tjera që pritet të jenë shumë interesante.

Kryendeshja e ditës luhet në Pejë, ku Besa pret kryesuesit e Trepçës ’89.

Drejt Rrafshit të Dukagjinit udhëton edhe Feronikeli, që sfidon Lirinë në “Përparim Thaçi”.

Ndërkohë, në Gjilan luhet sfida e skuadrave që duan t’i ikin barazhit, Drita-Drenica.

E diel, 13:00

Besa – Trepça ’89
B. Gashi, F. Sekiraqa, E. Zeqiri, I. Shuleta

Liria – Feronikeli
K. Vula, A. Ejupi, M. Berisha, T. Maloku

Drita – Drenica
G. Nuza, F. Berisha, B. Selimaj.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble