Mirë se vjen, Morrissey – Lajmi.net
Mirë se vjen, Morrissey
Autori: Lajmi.net EntertainmentKulturë/ArteMix 15:37, 7 March 2014
Morrisey
Morrisey
Morrissey do të vijë gjatë verës, në fund të qershorit ose fillim të korrikut, me albumin e tij të dhjetë. Tashmë ia ka vënë emrin dhe ai quhet 'World Peace Is None of Your Business'.

Morrissey, siç raportohet, është duke punuar në albumin e tij të dhjetë, i cili pritet të publikohet gjatë verës.

Albumi i ri, të cilin e ka qujatur ‘World Peace Is None of Your Business’, thuhet se do të dale në fund të qershorit ose fillim të korrikut.

Të 12 këngët që do t’i përmbajë, janë të punuara nga Joe Chiccarelli (The Strokes, The Killers) në Francë.

Morrissey, i cili ka publikuar në tetor të vitit 2013 autobiografinë e tij, ka nënshkruar marrëveshje me Harvest Records, për realizimin e albumit të tij të dhjetë.

Morrissey – There Is a Light That Never Goes Out

Fjalët kyçe: Morrissey

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool