MIRAGE: Samanta Karavella, Besnik Qaka, Gent Fatali, Skerdi Ago,VoxPop, Kë zgjedh 2po2? – Lajmi.net
MIRAGE: Samanta Karavella, Besnik Qaka, Gent Fatali, Skerdi Ago,VoxPop, Kë zgjedh 2po2?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:59, 10 August 2018
Emisioni “Mirage”, për çdo javë sjell më të rejat nga bota e showbizit.

Ky emision, i cili është prodhim i lajmi.net, edhe këtë javë solli intervista me emrat më të dashur të estradës.

Sonte në “Mirage” kishit mundësi të mësoni më shumë rreth:

-Samanta Karavella ka gati edhe një projekt tjetër për këtë verë;

-Çka ndryshoi te Besnik Qaka pas lindjes së vajzës së tij?;

-VoxPop: Cili këngëtar shqiptar duhet të depërtojë në tregun ndërkombëtar?;

-Gent Fatali revolton italianët italianët me këngën “Ciao Bella”;

-Skerdi Ago u rikthehet koncerteve pas lëndimit të këmbës;

-Në rubrikën “Kë zgjedh?!” përgjigjet 2po2.

MIRAGE 10.08.2018

MIRAGE 10.08.2018

Pubblicato da lajmi.net su Venerdì 10 agosto 2018

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO