Miqtë dhe familjarët fjalë të mëdha për ish-deputetin e LDK-së, Agim Kikaj (VIDEO) – Lajmi.net
Miqtë dhe familjarët fjalë të mëdha për ish-deputetin e LDK-së, Agim Kikaj (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 20:24, 19 May 2017
agim kikaj
agim kikaj
Kandidati për deputet, që ishte edhe pjesë e legjislaturës së fundit në radhët e LDK-së, ndërroi jetë mbrëmë.

Agim Kikaj vdiq si pasojë e një sulmi në zemër, njofton Klan Kosova.

Familja, kolegët e miqtë e pritën me pikëllim të thellë këtë lajm.

Se deputeti i dy legjislaturave ishte i pashoq e tha edhe lideri i LDK-së, Isa Mustafa në një mbledhje komemorative që u mbajt për të kujtuar veprën e tij.

Fjalët kyçe: Agim Kikaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion