Ministrja Hoxha: Talenti dhe angazhimi i Vokrrit për sportin na bënë krenar – Lajmi.net
Ministrja Hoxha: Talenti dhe angazhimi i Vokrrit për sportin na bënë krenar
Autori: Lajmi.net Lajme 16:44, 9 June 2018
Dhurata Hoxha
Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka ndjer dhimbje nha lajmi për vdekjen e Fadil Vokrrit.

Ajo ka shkruar se “talenti i tij i jashtëzakonshëm në futboll dhe angazhimi për promovimin e sportit dhe sportistëve tanë na bëri krenar”.

Ja postimi i ministres Hoxha:

“Lajm shumë i dhimbshëm për sportin dhe sportdashësit. Sot, legjenda e futbollit, Fadil Vokrri, kaloi në amshim. Talenti i tij i jashtëzakonshëm në futboll dhe angazhimi për promovimin e sportit dhe sportistëve tanë na bëri krenar.

Qoftë i përhershëm kujtimi për Fadil Vokrrin!”

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO