Ministri Reçica anulon konferencën, shkak gjendja shëndetësore – Lajmi.net
Ministri Reçica anulon konferencën, shkak gjendja shëndetësore
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 10:37, 9 November 2018
Ishte paralajmëruar konferencë, mirëpo për shkaqe shëndetësore të ministrit Reçica është anuluar.

Ministri i Punës dhe Mirëqënies Sociale Skender Reçica për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore ka anuluar një konferencë për media të thirrur për sot në orën 13:00, thuhet në njoftimin ministror, transmeton lajmi.net.

Arsyeja e kësaj konference ishte lansimi në konsultime publikeiKoncept Dokumentit për Rregullimin dhe Menaxhimin e Fushës së Pensioneve dhe Beneficioneve, të hartuara nga MPMS. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO