Ministri Hasani: Nuk do të ketë rritje të çmimit të bukës (Video) – Lajmi.net
Ministri Hasani: Nuk do të ketë rritje të çmimit të bukës (Video)
Autori: Lajmi.net EkonomiLajmeNacionale 22:31, 8 January 2018
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, po shprehet i bindur se nuk do të lejojnë rritje të çmimit të bukës.

E për ta parandaluar një rritje të cmimit të bukës, ai po thotë se nëse e nevojshme edhe gjatë sezonit të verës do të ndalojë çdo import të grurit.

Fjalët kyçe: Buka

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy