Minibusët me fytyrën e markave sportive (Foto) – Lajmi.net
Minibusët me fytyrën e markave sportive (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 16:58, 12 February 2018
Si do të dukej një minibus Bugatti, Porsche apo Alfa.

Artisti i automobilizmit Nikita Aksyonov ka publikuar një seri të imazheve ku kombinohen trupa të minibusëve me fytyrën e markave të ndryshme kryesisht sportive, transmeton Express.

Ai ka realizuar imazhe për markat Audi, Lexus, Infiniti, Alfa Romeo, BMW, Porsche dhe Bugatti. Por në dizajnët e tij shihen edhe marka më pak sportive si Skoda dhe Subaru.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy