Milinkovic-Savic te super klubi nga Liga e Kampionëve – Lajmi.net
Milinkovic-Savic te super klubi nga Liga e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:14, 9 January 2018
Sergej Milinkovic Savic ka dy oferta për largim nga Lazio.

Man Utd dhe Paris Saint-Germain janë në duel për një përforcim të ri nga Serie A.

“Daily Mirror” raporton se dy gjigantët nga Liga e Kampionëve kërkojnë mesfushorin e Lazios, Sergej Milinkovic Savic.

Reprezentuesi serb kërkohet edhe nga rivali i Serie A, Juventus. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2