Milano bëhet gati për derbi, shikojeni çfarë është duke ndodhur në qytet – Lajmi.net
Milano bëhet gati për derbi, shikojeni çfarë është duke ndodhur në qytet
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:18, 13 October 2017
Milan dhe Inter janë afër derbit në Serie A.

Milan dhe Inter takohen të dielën në derbin e qytetit në Serie A.

Kurse, në qytet tashmë ka filluar të ndjehet atmosfera para ballafaqimit të madh të dielën me fillim nga ora 20:45.

Në pjesë të ndryshme të qytetit janë shfaqur flamuj të dyja skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Atmosfera do të shkojë duke u ngritur deri në fillimin e takimit të dielën. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Inter, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy