Milani me vendim shokues për Donnarumman – Lajmi.net
Milani me vendim shokues për Donnarumman
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:11, 18 June 2017
Gianluigi Donnarumma tashmë ua ka bërë të ditur dëshirën e tij për t’u larguar drejtuesve të Milanit.

18 vjeçari ka refuzuar të vazhdojë kontratën e cila skadon në qershor të vitit 2018.

Ky refuzim i tij, ka acaruar skuadrën e Milanit, sidomos drejtuesit që kanë shpresuar shumë te Donnarumma, i cili cilësohej si e ardhmja e skuadrës rossonere.

Andaj, sipas medieve në Itali, Milan ka vendosur të mos negociojë me asnjë skuadër shitjen e Donnarummas, duke e mbajtur një vit në tribuna.

Sigurisht që një veprim i tillë, nuk do të mirëpritej dhe nuk do të ndikonte për të mirë në karrierën e 18 vjeçarit italian./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper