Milani largon tre lojtarë – Lajmi.net
Milani largon tre lojtarë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 12:35, 2 August 2017
Te Milani tani po mendohet për largimet.

Pas afrimit të shumë lojtarëve, kuqezinjtë kanë filluar të punojnë për largimin e lojtarëve të tepërt.

Gazzetta dello Sport shkruan për tre emrat e radhës që mund të largohen.

Sulmuesi Bacca, Suso dhe mbrojtësi Paleta, thuhet se janë në kërkim të skuadrave të reja./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: A.C Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels