Milani e transferon falas Aaron Ramseyn – Lajmi.net
Milani e transferon falas Aaron Ramseyn
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSerie ASport 13:36, 11 October 2018
Thashethemet për transferimin e Aaron Ramsey te Milan vazhdojnë të jenë aktive.

Skuadra italiane është e interesuar të nënshkruajnë me mesfushorin e Arsenalit.

Reprezentuesi i Uellsit mund t’i bashkohet Milanit si transferim i lirë, pasi kontrata me Arsenalin i skadon në fund të këtij sezoni.

Ramsey është i lirë që nga muaji janar të hyjë në bisedime dhe të nënshkruajë me skuadrat e interesuara për të.

Përveç Ramseyt, Milan janë të interesuar të nënshkruajnë edhe me Lucas Paquetan e Flamengos, për 35 milionë euro.

Transferimi i 21 vjeçarit brazilian mund të finalizohet që në afatin kalimtar të janarit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO